konfigurator Produktai pirkti internetu

Menstruacijų kalendorius

Bella menstruacijų kalendorius yra atsisiųstas daugiau nei 750 000 kartų. Savo populiarumą įgijo dėl paprastumo, intuityvumo ir naudingų funkcijų. Tai padeda daugeliui moterų jaustis daug saugiau, o ovuliacija, nevaisingos dienos ar pačios menstruacijos jų nebeužklumpa netikėtai. Susipažink su Bella kalendoriaus programėle ir įsitikink jos patogumu.

Kaip pradėti?

Programėlė veikia populiariausių operacinių sistemų mobiliuosiuose įrenginiuose. Viskas, ką turi padaryti, tai parsisiųsti ją, suvesti paskutinio ciklo duomenis ir naudotis visomis jos galimybėmis.

Paskutinių menstruacijų data

Nustatymai padės apskaičiuoti sekančio menstruacijų ciklo prognozę

Menstruacijų trukmė

tai padės tiksliau prognozuoti ir menstruacijų trukmę, ir vaisingas dienas

Menstruacinio ciklo trukmė

Programėlė suteikia galimybę fiksuoti kiekvieną ciklą nuo pradžios iki pabaigos. Svarbu žinoti, kad suvestų duomenų tikslumas leidžia programai pateikti tikslesnes prognozes.

Pažink programėlę iš vidaus!

  • pagrindinis ekranas
  • kalendorius
  • registras

Menstruacijų kalendorius yra pagrindiniame ekrane, kaskart atidarius programėlę mobiliajame įrenginyje.

Dienos iki menstruacijų skaitiklis leis jums kontroliuoti laiką, likusį iki kitų menstruacijų.

Start and Stop option leidžia rankiniu būdu valdyti menstruacijų procesą, kai jos trunka ilgiau arba prasideda anksčiau ir pan.

Programų meniu elementų išdėstymas leidžia intuityviai ir efektyviai naršyti visas kalendoriaus funkcijas.

Kalendoriaus langas yra programos esmė. Čia galite pasiekti visą informaciją apie menstruacinį ciklą. Kalendoriuje kiekvieną mėnesį rodomos vaisingos dienos ir menstruacijos, taip pat galite pridėti pastabų ir simptomų, susijusių su mėnesinėmis.

Suprantamos piktogramosleidžia labai greitai nustatyti menstruacijas ir vaisingas dienas.

Pastabos – tai funkcija, leidžianti tiksliai apibūdinti viską, kas susiję su menstruaciniu ciklu, pvz. paskutinis lytinis aktas, apsilankymas pas ginekologą ir kt.

Periodas leidžia intuityviu mechanizmu pridėti simptomus, lydinčius kiekvieną menstruaciją. Kad kiekvienos kitos mažiau stebintų ir erzintų.

Registras – tai vieta, kurioje renkami visi su kiekvienu (praėjusiu ir numatomu) ciklu susiję duomenys. Jūs gaunate prieigą prie istorinių duomenų, kurie visiškai apibūdina jūsų mėnesinių datas ir simptomus.

istorija - Tavo menstruacijų duomenų istorija. Gali pasitikrinti kaip keitėsi jų trukmė per kelis paskutinius mėnesius.

ateitis - Norėtum sužinoti, kada bus sekančios menstruacijos? Programa pateiks net 6 ateinančių mėnesių prognozę.

Statistika Aiškūs žymėjimai kalendoriuje tau padės greitai sužinoti informaciją apie ciklą: simptomus, nuotaikas, trumpiausias ar ilgiausias menstruacijas ar vidutinę ciklo trukmę.

papildoma naudinga informacija

menstruacijų duomenys

Padeda fiksuoti menstruacijų ir ciklo trukmę, o pastabos (su data, simptomais ir kt.svarbiais komentarais) geriau pasiruošti sekančiam periodui.

Atsarginė kopija

Jūsų duomenys bus saugūs. Atsarginė kopija susieta su jūsų el. pašto adresu ir tik jūs galite ją pasiekti. Savo duomenis galėsite bet kada atkurti bet kuriame mobiliajame įrenginyje.

Bella Woman

leis patekti į Bella Woman bendruomenę – ji suteiks daug informacijos kiekvienai šiuolaikinei merginai ir moteriai. Be to, galėsite susipažinti su mūsų plačiu gaminių asortimentu, atitinkančiu jūsų konkrečius poreikius.

Programėlės galerija

Naudokis programėle, sukurta tavo patogumui!

1

patogus

Programėlėje suvesti duomenys yra prieinami nuolatos - net ir tada, kai jų prireikia netikėtai

2

intuityvus

Greitas programėlės funkcijų pristatymas

3

naudingas

Padės tau prisiminti ir kontroliuoti ciklą bei jaustis saugiau kiekvieną dieną.

4

patvirtintas

Atsisiųsta daugiau nei 750 000 kartų ir puikiai įvertinta vartotojų.

Parsisiųsti programėlę

Download the application

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais