Produktai konfigurator

Teisinis atsisakymas

Portalo savininkas
Šis Portalas priklauso bendrovei Torunės Tvarstomųjų Medžiagų Gamykla (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.), (toliau vadinama TZMO) su buveine Lenkijoje, Torunėje, ul. Żółkiewskiego 20/26, KRS nr 0000011286.


Portalo informacija
Portalo turinys yra informacinio pobūdžio ir yra susijęs su TZMO Kapitalo Grupę sudarančiomis bendrovėmis, taip pat su produktais, gaminamais Kapitalo Grupėje TZMO. Naudotis juo gali prisijungusi ir prieigą turinti asmenų grupė.
Portale pateikta informacija – tai nėra komercinis pasiūlymas. Todėl ja remiantis negali būti sudarytos pardavimo sutartys.
Portalo Savininkas gali pakeisti Portalą, anksčiau apie tai neįspėjęs ir nenurodydamas priežasties.


Portale teikiamos paslaugos

Portalo Savininkas teikia šias Paslaugas:

Prisijungimo paslaugos esmė – galimybė vartotojui pateikti užsakymą ir gauti informaciją iš Portalo. Medžiagos siuntimo dažnumas nėra nustatytas. Portalo Savininkas neatsako už užsakytos informacijos nepristatymą dėl objektyvių, nuo Savininko nepriklausančių priežasčių.
Norint gauti specializuotą informaciją, būtina užpildyti registracijos formą ir sutikti su sąlygomis, pateiktomis užsiregistravusių vartotojų taisyklėse.
Aukščiau išvardintos paslaugos yra nemokamos, nėra nustatytas nei minimalus, nei maksimalus jų teikimo laikotarpis.
Kiekvienas vartotojas, atlikęs registracijos procedūrą, gaus individualius prisijungimo duomenis. Prisijungimo prie serverio, kuriame yra portalas, išlaidas padengia vartotojas.


Naudotis Paslauga galima užpildžius registracijos formą, t.y. pateikus vardą ir/arba pavardę bei elektroninio pašto adresą, taip pat paspaudus mygtuką "Sutinku" ir sutikus su asmeninių duomenų apdorojimo taisyklėmis, detaliai aprašytomis Privatumo Politikos skyriuje.
Atsisakyti turimos vartotojo sąskaitos galima bet kuriuo metu.


Kiti veiksmai Portale
Per Portalą gali būti vykdomos lojalumo programos, konkursai ir akcijos, taip pat rinkos ir vartotojų tyrimai. Detalios jų vykdymo sąlygos bus aprašytos taisyklėse. Dalyvauti aukščiau minėtuose veiksmuose bus galima sutikus su atitinkamomis taisyklėmis ir užpildžius formą.


Savininko atsakomybė
Portalo Savininkas neatsako už asmeninių duomenų naudojimą trečiųjų asmenų vardu, taip pat už visus išorinius neteisėtus veiksmus ir kitas aplinkybes, nepriklausančias nuo Savininko.
Visa Portalo informacija buvo parengta teisingai. Savininkas neatsako už turinį, sąžiningumą, tikslumą ir informacijos išsamumą kituose interneto tinklapiuose, į kuriuos nuveda nuorodos. Nuorodos į kitus tinklapius yra pažymėtos mėlynos spalvos raidėmis.


Kompetentinga teisė
Portalo naudojimas yra pavaldus Lenkijos teisei ir visais klausimais, susijusiais su Portalo naudojimu, taikomi atitinkami įstatymai, galiojantys Lenkijos Respublikoje.


Autorinės teisės
Portalo turinys saugomas pagal autorines teises ir negali būti keičiamas, kopijuojamas, platinamas be Portalo Savininko sutikimo. Portalo turinio spausdinimas yra galimas tik privačiam naudojimui. Visos kitos Portalo turinio naudojimo formos reikalauja raštiško Portalo Savininko sutikimo.


Prekių ženklų ir komercinių pavadinimų apsauga
Portale naudojami prekių ženklai bei komerciniai pavadinimai yra saugomi pagal atitinkamus įstatymus. Draudžiama naudoti arba keisti aukščiau minėtus ženklus be atitinkamos TZMO S.A. Kapitalo Grupės bendrovės sutikimo.
TZMO S.A. negarantuoja, jog Portalas veiks be gedimų ir klaidų, taip pat, kad atsiradusios klaidos bus nedelsiant pašalintos. Taip pat negarantuoja, kad serveryje, kuriame yra Portalas, nėra virusų ir kitų kenksmingų elementų.


Pastabos dėl turinio
TZMO S.A. pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba papildyti įrašus.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus