konfigurator Produktai pirkti internetu

Slapukų politika

1. Sutikdamas su šia slapukų politika, taip pat prisijungdamas prie svetainės puslapių ir jais naudodamasis, vartotojas sutinka naudoti slapukus.

2. Svetainėje naudojami slapukai skirti duomenims saugoti.

3. TZMO svetainėje (toliau - Svetainė) informacija renkama naudojant vadinamuosius “ slapukus ” . Slapukai yra nedideli failai, kuriuose yra informacijos apie vartotojo nuostatas, kuriuos vartotojas gali bet kada ištrinti arba neleisti jų sukurti, naudodamas atitinkamas kiekvienoje žiniatinklio naršyklėje sukurtas parinktis.
Slapukai naudojami šiais tikslais:
a) tinklalapio turinio pritaikymas pagal vartotojo pageidavimus ir tinklalapių naudojimo optimizavimas;
b) statistikos kūrimas, padedantis suprasti, kaip svetainės vartotojai naudoja tinklalapius, o tai leidžia pagerinti jų struktūrą ir turinį;
c) svetainės naudotojo seanso palaikymas (jam prisijungus), kurio dėka vartotojas neprivalo įvesti savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename antriniame puslapyje;
Slapukai ir panašios technologijos (pvz., "Facebook Pixel") leidžia rodyti labiau suasmenintus skelbimus. Slapukai leidžia dalintis informacija apie vartotoją su reklamuotojais ir geriau suprasti vartotojų lūkesčius. Pavyzdžiui, reklaminiai slapukai ir panašios technologijos gali būti naudojami dalijantis informacija su reklamuotojais ir TZMO rinkodaros partneriais, kurie suasmenins savo reklamos pasiūlymą, kad jis atitiktų vartotojo interesus, bendrintų tinklalapius socialinės žiniasklaidos portaluose arba stebėtų naudotojų veiklą grįžus į svetainę.

4. Svetainėje naudojami šių tipų slapukai:
a) Seanso slapukai – laikini failai, kurie yra saugomi vartotojo įrenginyje, iki kol vartotojas atsijungia, išeina iš svetainės arba uždaro programinę įrangą (žiniatinklio naršyklę).
b) Nuolatiniai slapukai, saugomi naudotojo įrenginyje tam tikrą laiką, apibrėžtą slapukų parametruose, arba kol vartotojas juos ištrina.

5. Daugeliu atvejų svetainės programinė įranga (žiniatinklio naršyklė) pagal numatytuosius nustatymus leidžia išsaugoti slapukus vartotojo įrenginyje. Svetainės vartotojas gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus, t.y. išjungti slapukus. Išsamią informaciją apie slapukų valdymo parinktis galite rasti čia .

6. Svetainės moderatorius informuoja, kad atsisakius slapukų gali būti apribotos svetainės funkcijos.

7. Jei vartotojas sutinka išsaugoti slapukus savo įrenginyje, bet išėjęs iš svetainės puslapių norėtų juos ištrinti, jis tai gali padaryti be jokios rizikos & ndash; instrukciją, kaip tai padaryti, rasite čia .

8. Jei ši slapukų politika bus pakeista, jos atnaujinta versija bus paskelbta čia. Slapukų politika paskutinį kartą buvo pakeista 2019 m. Rugsėjo 26 d.

9. Jei turite klausimų ar pastabų, susijusių su šia slapukų politika ar informacine praktika, naudojama mūsų svetainėje, susisiekite su mumis: UAB TZMO Lietuva, Savanorių pr. 276-201, LT-50200, Kaunas.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais