konfigurator Produktai pirkti internetu

Slapukų politika

1. Sutikdamas su šia slapukų politika, taip pat prisijungdamas prie svetainės puslapių ir jais naudodamasis, vartotojas sutinka naudoti slapukus.

2. Svetainėje naudojami slapukai skirti duomenims saugoti.

3. TZMO svetainėje (toliau - Svetainė) informacija renkama naudojant vadinamuosius “ slapukus ” . Slapukai yra nedideli failai, kuriuose yra informacijos apie vartotojo nuostatas, kuriuos vartotojas gali bet kada ištrinti arba neleisti jų sukurti, naudodamas atitinkamas kiekvienoje žiniatinklio naršyklėje sukurtas parinktis.
Slapukai naudojami šiais tikslais:
a) tinklalapio turinio pritaikymas pagal vartotojo pageidavimus ir tinklalapių naudojimo optimizavimas;
b) statistikos kūrimas, padedantis suprasti, kaip svetainės vartotojai naudoja tinklalapius, o tai leidžia pagerinti jų struktūrą ir turinį;
c) svetainės naudotojo seanso palaikymas (jam prisijungus), kurio dėka vartotojas neprivalo įvesti savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename antriniame puslapyje;
Slapukai ir panašios technologijos (pvz., "Facebook Pixel") leidžia rodyti labiau suasmenintus skelbimus. Slapukai leidžia dalintis informacija apie vartotoją su reklamuotojais ir geriau suprasti vartotojų lūkesčius. Pavyzdžiui, reklaminiai slapukai ir panašios technologijos gali būti naudojami dalijantis informacija su reklamuotojais ir TZMO rinkodaros partneriais, kurie suasmenins savo reklamos pasiūlymą, kad jis atitiktų vartotojo interesus, bendrintų tinklalapius socialinės žiniasklaidos portaluose arba stebėtų naudotojų veiklą grįžus į svetainę.

4. Svetainėje naudojami šių tipų slapukai:
a) Seanso slapukai – laikini failai, kurie yra saugomi vartotojo įrenginyje, iki kol vartotojas atsijungia, išeina iš svetainės arba uždaro programinę įrangą (žiniatinklio naršyklę).
b) Nuolatiniai slapukai, saugomi naudotojo įrenginyje tam tikrą laiką, apibrėžtą slapukų parametruose, arba kol vartotojas juos ištrina.

5. Daugeliu atvejų svetainės programinė įranga (žiniatinklio naršyklė) pagal numatytuosius nustatymus leidžia išsaugoti slapukus vartotojo įrenginyje. Svetainės vartotojas gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus, t.y. išjungti slapukus. Išsamią informaciją apie slapukų valdymo parinktis galite rasti čia .

6. Svetainės moderatorius informuoja, kad atsisakius slapukų gali būti apribotos svetainės funkcijos.

7. Jei vartotojas sutinka išsaugoti slapukus savo įrenginyje, bet išėjęs iš svetainės puslapių norėtų juos ištrinti, jis tai gali padaryti be jokios rizikos & ndash; instrukciją, kaip tai padaryti, rasite čia .

8. Jei ši slapukų politika bus pakeista, jos atnaujinta versija bus paskelbta čia. Slapukų politika paskutinį kartą buvo pakeista 2019 m. Rugsėjo 26 d.

9. Jei turite klausimų ar pastabų, susijusių su šia slapukų politika ar informacine praktika, naudojama mūsų svetainėje, susisiekite su mumis: UAB TZMO Lietuva, Savanorių pr. 276-201, LT-50200, Kaunas.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus