konfigurator Produktai pirkti internetu

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Higieniniai paketai
ir tamponai

Higieniniai paketai
ir tamponai

Ultra-ploni higieniniai paketai

Ultra-ploni Bella higieniniai paketai užtikrina veiksmingą apsaugą ir yra nepastebimi net su prigludusiais drabužiais. Itin ploni, bet daug sugeria dėl sudėtyje esančio super-absorbento. Iš siūlomo asortimento išsirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius: su sparneliais arba be jų, gaivaus aromato, bekvapių, neaustinės medžiagos ar tinklelio paviršiumi: Bella Ideale, Bella Perfecta ar Bella Medica.

sužinoti daugiau

Klasikiniai higieniniai paketai

Klasikiniai Bella higieniniai paketai - tie, kuriuos žinote jau daugelį metų. Dabar naujoje pakuotėje! Daugelis moterų, vertinančių patogumą ir saugumą, renkasi tradicinio storio Bella higieninius paketus. Šioje linijoje rasite higieninius paketus su sparneliais ir be jų.

sužinoti daugiau

Higieniniai paketai praturtinti vaistinėmis žolelėmis

Susipažinkite su žolelėmis praturtintais higieniniais paketais Bella Herbs. Jie yra labai švelnūs odai ir labai gerai sugeria. Praturtinti žolelėmis, kad teigiamai paveiktų subtilią intymių vietų odą. Higieniniai paketai su verbenų ir liepžiedžių ekstraktais turi subtilų aromatą. Moterims, kurios teikia pirmenybę bekvapėms versijoms, rekomenduojame paketus su gysločių ekstraktu.

sužinoti daugiau

Tamponai

Bella tamponai be aplikatoriaus - pasiūlymas aktyvioms moterims, vertinančioms visišką laisvę. Atsižvelgdami į mėnesinių kraujavimo intensyvumą ir pageidavimus, rinkitės nuo Mini iki Super Plus dydžio. Bella tamponai yra saugūs, sugeriantys ir patogūs naudoti. Įsitikink pati!

sužinoti daugiau

Ultra-ploni kasdieniai įklotai

Kiekviena iš mūsų nori jaustis žvali ir pasitikintinti savimi. Ultra-ploni kasdieniai įklotai Bella yra puikus pasirinkimas. Jie užtikrina veiksmingą apsaugą ir garantuoja patogų naudojimą kiekvieną dieną. Galite rinktis įvairaus dydžio ir įvairių rūšių: bekvapius ar švelniai aromatizuotus, plonesnius ar storesnius, taip pat pagal prisitaikymo prie apatinių formą - tik klasikinėms kelnaitėms ar bet kurio tipo apatiniams, įskaitant ir kelnaites su juostele.

sužinoti daugiau

Klasikiniai kasdieniai įklotai

Klasikiniai Bella įklotai – puikus pasirinkimas kasdienai. Jie yra minkšti, suteikia gaivumo pojūtį, efektyviai saugo apatinius. Pritaikykite gaminį pagal savo poreikius, jauskitės užtikrintai ir patogiai!

sužinoti daugiau

Kasdieniai įklotai su žolelių ekstraktais

Norite jaustis žvaliai ir prižiūrėti intymias odos vietas? Kasdieniai įklotai su žolelių ekstraktais yra laidūs orui ir neutralizuoja nemalonų kvapą. Galimi kvapnūs ir bekvapiai.

sužinoti daugiau

KASDIENIAI ĮKLOTAI SU ORGANINE MEDVILNE

Ar renkatės sau ir aplinkai draugiškus produktus? Subtilūs Bella kasdieniai įklotai su organine medvilne apsaugos jūsų apatinius ir leis jaustis pasitikinčiai bei žvaliai kiekvieną dieną.

sužinoti daugiau

kasdieniai įklotai

kasdieniai įklotai

Vatos gaminiai

Palengvinkite odos priežiūrą ir kasdienį makiažo valymą. Jūsų tualeto reikmenų maišelyje negali trūkti vatos pagalvėlių ar pagaliukų. Peržiūrėkite mūsų platų Bella medvilnės gaminių asortimentą!

sužinoti daugiau

Organinės medvilnės produktai

Vatos pagalvėlės ir pagaliukai yra produktai, kuriuos visi naudojame kiekvieną dieną. Rūpindamiesi jūsų oda ir natūralia aplinka, sukūrėme ekologiškos medvilnės gaminių liniją. BIO medvilnės gaminiai supakuoti į aplinką tausojančias pakuotes – popierines dėžutes ar maišelius iš specialios plėvelės, kurią 90% sudaro žaliavos iš atsinaujinančių šaltinių. Rinkitės BIO sprendimus.

sužinoti daugiau

Medvilnė
ir popierius

Medvilnė
ir popierius

Šlapimo nelaikymas

Šlapimo nelaikymas

Sugeriančios vienkartinės kelnaitės ir įklotai

Šlapimo nelaikymas nereiškia aktyvaus gyvenimo būdo atsisakymo. Vietoj įprasto apatinio trikotažo galite rinktis vienkartines sugeriančias kelnaites. Jos apsaugo nuo vidutinio sunkumo ir sunkaus šlapimo nelaikymo. Saugios nuo pratekėjimo ir yra labai švelnios odai. Liniją papildo paklotai, kurie puikiai sugeria skysčius ir efektyviai apsaugo naktinius drabužius bei lovos čiužinį.

sužinoti daugiau

Intymi higiena

Tinkama higiena ir kasdienė intymi priežiūra yra esminiai dalykai. Visuose Bella intymios priežiūros prausikliuose yra pieno rūgšties, kuri padeda palaikyti subalansuotą pH intymiose vietose, o tai itin svarbu intymių infekcijų profilaktikos požiūriu.

sužinoti daugiau

Drėgnos servetėlės

Darbe, kelionėse ar namuose – drėgnos servetėlės yra praktiškas ir patogus sprendimas įvairiose situacijose. Platus drėgnų servetėlių asortimentas įvairioms reikmėms: makiažo valymui, rankoms ir intymiai higienai. Bella pasiūlyme taip pat yra intymios priežiūros drėgnos servetėlės, skirtos jautrią odą turinčioms arba šlapimo nelaikančioms moterims.

sužinoti daugiau

Priežiūra

Priežiūra

Ovuliacijos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti, kada turi būti jūsų vaisingas laikotarpis, atidžiai stebėkite savo kūną. Norėdami efektyviai apskaičiuoti, turėtumėte žinoti savo vidutinę ciklo trukmę ir paskutinių menstruacijų trukmę.

sužinoti daugiau

Menstruacijų skaičiuoklė

Verta pasiruošti mėnesinėms iš anksto. Norėdamos įvertinti, kada jos turi būti, turite atsižvelgti į savo vidutinę ciklo trukmę, taip pat į datą, kada prasidėjo paskutinės menstruacijos ir kiek laiko jos truko.

sužinoti daugiau

Menstruacijų kalendorius Bella

Nemokama programėlė padės geriau kontroliuoti savo ciklą

sužinoti daugiau

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais