konfigurator Produktai pirkti internetu

Tempimai

Norėdami išvengti raumenų skausmo po intensyvios treniruotės, nepamirškite tempimo pratimų.

Blauzdų tempimas – Atsistokite kuo plačiau (kairė koja priekyje, dešinė koja už nugaros) ir įsitikinkite, kad kulnai tvirtai remiasi į grindis, o kojų pirštai nukreipti į priekį. Kairę koją sulenkite per kelią (kelias virš pėdos). Laikykite šią poziciją kelias sekundes ir pakeiskite kojas.

Užpakalinių šlaunų raumenų ir blauzdų tempimai. Stovėdami padėkite dešinę koją į priekį ir ištiesinkite kelį. Pėdą atremkite į kulną pirštais į viršų. Rankas uždėkite ant kairės šlaunies (koja sulenkta per kelį). Laikydami nugarą tiesiai, lenkitės link ištemptos dešinės kojos. Laikykite šią poziciją kelias sekundes ir pakeiskite kojas.

Klubo lenkiamųjų raumenų tempimas. Plačiai atsistokite ir ženkite didelį žingsnį kaire koja į priekį. Sulenkite kelį 90° kampu, dešinė koja lieka gale ištiesta. Padėkite kairę ranką ant kairės šlaunies, o dešinę - ant grindų. Spauskite klubus žemyn, nugara turi išlikti tiesi. Laikykite šią poziciją kelias sekundes ir pakeiskite kojas.

Sėdmenų tempimas. Atsigulkite ant nugaros ir uždėkite kairę kulkšnį ant dešinės šlaunies ir pritraukite dešinę šlaunį link krūtinės. Klubus ir nugarą laikykite prispaustus prie grindų. Laikykite šią poziciją kelias sekundes ir pakeiskite kojas.

Vidinių šlaunies raumenų tempimas. Atsisėskite ir padėkite kojas taip, kad pėdos būtų arti klubų ir liestųsi padais viena su kita. Viršutinė kūno dalis turi išlikti tiesi. Suimkite kojas rankomis ir iš lėto spauskite kelius link žemės (tiek, kiek galite).

Rankų raumenų tempimas. Atsistokite pečių plotyje, dešine ranka iš apačios suimkite kairę alkūnę. Paspauskite alkūnę link krūtinės, tuo pačiu traukite ją į dešinę. Pakartokite tai su kita ranka.

Užpakalinių šlaunies raumenų, blauzdos ir apatinės nugaros dalies raumenų tempimas. Sėdėdami ištiesinkite kairę koją, pirštus nukreipkite į viršų, sulenkite dešinę koją per kelį ir priglauskite prie žemės. Suimkite kairę blauzdą, įsitikinkite, kad nugara tiesi ir iš lėto leiskitės krūtine prie ištiestos kojos. Pakartokite tai su kita koja.

Priekinių šlaunies raumenų tempimas. Atsisėskite ant kairiojo klubo ir prilaikykite savo svorį su kairiuoju dilbiu. Kairė koja guli sulenkta per kelį. Dešine ranka suimkite dešinę koją ir traukite link sėdmens. Dešinysis kelias padėtas ant grindų. Stumkite klubus į priekį ir įtraukite mentes. Pakartokite su kita koja.

Rankų, krūtinės, nugaros ir pilvo raumenų tempimas. Plačiai atsistokite, šiek tiek sulenkite kelius, dubenį laikykite tiesiai, padėkite dešinę ranką ant šlaunies, kairę ranką ištiesinkite aukštyn išilgai kūno. Pakreipkite kūną į dešinę, laikydami nugarą tiesiai, ranka siekite kuo aukščiau. Pakartokite su kita ranka.

Rankų, krūtinės ir nugaros raumenų tempimas. Plačiai atsistokte, šiek tiek sulenkite kelius, dubenį laikykite tiesiai. Susikabinkite rankomis ir pakelkite jas virš galvos, švelniai įtraukdami mentes vieną link kitos. Tieskite stuburą kaip galima aukščiau.

Kaklo ir nugaros raumenų tempimas. Plačiai atsistokite, šiek tiek sulenkite kelius, dubenį laikykite tiesiai, pakelkite kairę ranką virš galvos ir padėkite ant dešiniojo smilkinio. Švelniai lenkite su ranka galvą į kairįjį šoną. Tuo pačiu metu dešinę ranką tempkite žemyn išilgai kūno, nuleisdami petį. Pakartokite su kita puse.

Krūtinės ir rankų raumenų tempimas. Plačiai atsistokite, šiek tiek sulenkite kelius, dubenį laikykite tiesiai. Sunerkite rankų pirštus už nugaros ir vienu metu tempkite rankas atgal ir žemyn, įtraukdami mentes. Atpalaiduokite kaklą ir nuleiskite pečius.

Nugaros raumenų, sėdmenų, krūtinės ir rankų raumenų tempimas. Atsisėskite ant kulnų, krūtinę priglauskite prie šlaunų, o kaktą padėkite ant žemės. Tieskite rankas į priekį palei žemę stengdamiesi kuo toliau pasiekti. Traukite klubus priešinga kryptimi, gerai ištempdami stuburą.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais