konfigurator Produktai pirkti internetu

Nėra menstruacijų - kokios gali būti priežastys


Pirmoji mintis, kai laiku nesulaukiate menstruacijų: nėštumas. Nenuostabu, nes tai yra dažniausia priežastis. Tačiau yra ir kitų priežasčių, tokių kaip hormoniniai pokyčiai, stresas, brendimo laikotarpis ir menopauzės pradžia.

Paauglių amenorėja

Jei jūs jau sulaukėte pirmųjų mėnesinių, o po jų buvo papildomų mėnesinių, vėluojančios menstruacijos nekelia susirūpinimo. Per pirmuosius dvejus menstruacijų metus jūsų kūnas vis dar keičiasi, o menstruacijos šiuo laikotarpiu gali būti labai nereguliarios. Gali būti, kad po pirmųjų mėnesinių kitos prasidės tik po poros mėnesių.

 

Menstruacijos ir menopauzė

Viena iš menstruacijų nebuvimo priežasčių gali būti menopauzė. To galima tikėtis sulaukus 45 metų. Jūsų ciklai gali tapti nereguliarūs. Verta apie tai pasikalbėti su ginekologu, gali būti, kad mėnesinių nebuvimo priežastis yra ne artėjanti menopauzė, o, pavyzdžiui, kiti hormoniniai sutrikimai.

Hormonai ir menstruacijos

Hormoniniai sutrikimai yra dar viena nereguliarių menstruacijų ar jų nebuvimo priežastis. Dažniausios hormoninio disbalanso priežastys yra policistinių kiaušidžių sindromas, skydliaukės funkcijos sutrikimas ir daugelis kitų. Jei dažnai kamuoja nereguliarios mėnesinės, geriausia pasitarti su gydytoju.

Nervinė įtampa – stresas

Vėluojančias menstruacijas gana dažnai sukelia stresas. Jums sunkiu laikotarpiu, jūsų kūnas gamina per daug hormono — Prolaktino. Per didelis prolaktino kiekis gali slopinti ovuliaciją ir turėti įtakos mėnesinių ciklo trukmei.


Dingusios menstruacijos ir nėštumas

Viena dažniausių dingusių menstruacijų priežasčių yra nėštumas. Jei mėnesinės vėluoja ir jūs turėjote lytinių santykių prieš numatomas mėnesines, labai tikėtina, kad esate nėščia. Pirmasis žingsnis patvirtinti ar paneigti nėštumą yra nėštumo testas, kurį galite nusipirkti kiekvienoje vaistinėje. Jei testas teigiamas, turite susitarti su gydytoju.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais