konfigurator Produktai pirkti internetu

Menstruacijos po gimdymo

Jūsų kūdikis jau gimė, o gal tik ruošiatės šiai svarbiai dienai? Jūsų gyvenime, kaip ir jūsų kūne, įvyko daug pokyčių. Po gimdymo kūnas grįžta į būseną, kokia buvo prieš gimdymą. Grįžta ir menstruacijų ciklas.

Nėra aiškios formulės, kuri apskaičiuotų, kada menstruacijos vėl prasidės, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių.

Laikotarpis po gimdymo

Kraujavimas, atsirandantis iškart po gimdymo, vadinamas ne menstruacijomis, o lochija. Ši būsena gali trukti net iki šešių savaičių nepriklausomai nuo to, ar moteris pagimdė natūraliai, ar buvo atliktas cezario pjūvis. Tačiau manoma, kad moterims po cezario pjūvio šis laikas gali būti šiek tiek trumpesnis. Pogimdyminio laikotarpio metu labai svarbu pasirūpinti intymia higiena. Iš pradžių higieninių paketų gali nepakakti, todėl gali prireikti paketų, skirtų po gimdymo. Gydytojai ir akušerės šiuo laikotarpiu nerekomenduoja naudoti tamponų.

Pirmosios menstruacijos po gimdymo

Kada prasidės pirmosios mėnesinės po gimdymo, priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai, kaip maitinamas jūsų kūdikis, daro didelę įtaką. Manoma, kad krūtimi maitinančios moterys gali tikėtis pirmųjų mėnesinių praėjus maždaug 4–8 savaitėms po to, kai baigia žindyti. Žinoma, tai nėra taisyklė, nes kai kurioms moterims menstruacijos gali prasidėti praėjus dviem mėnesiams po gimdymo, nors jos vis dar maitina krūtimi - tai yra maždaug tuo pačiu metu kaip ir motinoms, maitinančioms kūdikius kūdikių mišinukais. Todėl svarbu prisiminti, kad žindymo laikotarpiu menstruacijų ciklas gali būti nereguliarus.

Tokios pačios, ar kitokios

Daugeliui moterų įdomu, kokios bus jų menstruacijos po gimdymo. Čia taip pat nėra taisyklės. Menstruacijos gali pasikeisti. Pasitaiko, kad mėnesinių trukmė sutrumpėja, tačiau pirmosiomis mėnesinių dienomis kraujavimas būna stipresnis. Kartais moterys, kurios skundėsi labai varginančiu pilvo skausmu, pastebi, kad jų mėnesinės tapo mažiau skausmingos.

Ar turite kokių nors abejonių?

Nebijokite klausti. Pasitarkite su ginekologu ar akušeriu apie savo menstruacijų ciklą po gimdymo. Atminkite, kad kiekvieno žmogaus kūnas yra skirtingas, taip pat ir kiekvienas nėštumas ir pogimdyminis laikotarpis.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais