konfigurator Produktai pirkti internetu

5 dažniausiai užduodami klausimai apie higieninius paketus ir tamponus

1. Ar tradicinio storio higieninis paketas sugeria geriau nei plonas?

Abiejų higieninių paketų sugeriamumas yra vienodas. Kai kurie itin ploni higieniniai paketai sugeria dar daugiau drėgmės nei tradicinio storio gaminiai. Storio skirtumas atsiranda naudojant “ ultra “ specialų super absorbentą, kuris sugeria drėgmę, suriša jį į gelį ir laiko jį higieninio paketo viduje. Dėl šios priežasties toks higieninis paketas gali sugerti daug drėgmės, tačiau nebus matomas po aptemptu sijonu ar kelnėmis.

2. Ar tamponus reikėtų keisti dažniau nei higieninius paketus?

Kiekvienas higienos produktas turi būti dažnai keičiamas, kad sumažintų infekcijos riziką. Menstruacijų metu jūsų intymios vietos yra jautresnės bakterinėms ar grybelinėms infekcijoms. Jei naudojate tamponus, kraujas neišeina iš jūsų kūno, bet lieka viduje, o tai dar labiau padidina riziką. Todėl turite laikytis labai griežtų higienos taisyklių ir juos keisti bent kas 3 valandas.

3. Ar galiu maudytis baseine menstruacijų metu ir be baimės naudoti tamponą?

Taip, žinoma. Jūsų mėnesinės nėra priežastis atsisakyti įprastos fizinės veiklos. Žinoma, jei nesijaučiate gerai arba jaučiate diskomfortą – neverskite savęs. Šiomis dienomis “ visiškai rekomenduojama naudoti tamponą. Tai ne tik apsauga menstruacijų metu, bet veikia kaip apsauginis barjeras, neleidžiantis bakterijoms ir grybeliams prasiskverbti giliai į jūsų kūną. Atminkite, kad tamponą reikia keisti dažnai, ne rečiau kaip kas 3 valandas, kad išvengtumėte galimos infekcijos.

4. Ką geriau pasirinkti nakčiai – tamponą ar higieninį paketą?

Tai labai priklauso nuo jūsų pageidavimų. Rinkdamiesi tamponą, nepamirškite jo keisti kas kelias valandas. Jei norite miegoti šiek tiek ilgiau ir nesikelti nakties metu, atminkite, kad yra specialūs nakčiai skirti higieniniai paketai. Jie yra šiek tiek ilgesni ir geriau apsaugo jūsų apatinius bei patalynę miegant.

 

5. Ar galiu naudoti tamponą, jei esu nekalta?

Tai, kad dar nepradėjote lytinio gyvenimo, nereiškia, kad turite vengti tamponų. Menstruacijų metu mergystės plėvė tampa elastingesnė. Todėl be baimės galite naudoti tamponą.

Patarimai paauglėms

sužinoti daugiau

Patarimai kiekvienai
iš mūsų

sužinoti daugiau

Patarimai menopauzės metu

sužinoti daugiau

#IŠMESK ATSAKINGAI!

Ant produktų, tokių kaip higieninės servetėlės, higieniniai paketai ir tamponai pakuočių galite pamatyti ženklinimą:

Jis aiškiai nurodo kur turi būti panaudotos higienos priemonės ir iliustruoja netinkamo jų išmetimo pasekmes.

Tinkamo rūšiavimo dėka prisidedame prie į tualetus išmetamų ir į jūras ir vandenynus patenkančių higienos priemonių atliekų kiekio mažinimo.

Sužinoti daugiau

Išsirink sau tinkamą produktą

Labiausiai jūsų poreikį atitinkančio produkto pasiūlymui gauti, pasirinkite filtrus, kad gautumėte geriausią rekomendaciją iš Bella.

Produktas

Dienos laikas

Sugeriamumas

Storis

Ilgis

Kvapas

iš naujo nustatyti filtrus

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Jūsų naršyklėje esančius duomenis arba slapukus naudojame siekdami pritaikyti mūsų svetainę jūsų individualiems poreikiams ir pagerinti naudojimosi ja patogumą, analizuoti svetainės veiklą, tokiu būdu padedant sustiprinti mūsų rinkodarą bei pardavimus, ir rodyti individualiems poreikiams pritaikytus skelbimus, pagrįstus informacija apie jūsų interesus (įskaitant jūsų veiklą mūsų svetainėje arba kitose svetainėse), ir jūsų buvimo vietą. Žemiau jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte kai kuriuos arba visus slapukus.

1. Paslauga automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus slapukuose esančią informaciją.

2. Slapukų failai (vadinamieji slapukai) - tai IT duomenys, tiksliau - tekstiniai failai, kurie saugomi Paslaugos Naudotojo galiniame įrenginyje ir yra skirti naudotis Paslauga. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie gauti, pavadinimas, saugojimo galiniame įrenginyje laikas ir unikalus numeris.

3. Subjektas, kuris įrašo slapukus į Paslaugos Naudotojo galinį įrenginį ir gauna prieigą prie jų, yra Paslaugos teikėjas TZMO SA, kurio registruotos buveinės adresas: Żółkiewskiego 20/16, 87-100 Torunė.

4. Slapukai naudojami šiais tikslais:

a) Paslaugos turinio pritaikymui Naudotojo poreikiams ir svetainių naudojimo optimizavimui; visų pirma, šie failai leidžia atpažinti Paslaugos Naudotojo įrenginį ir tinkamai rodyti svetainę, pritaikytą individualiems poreikiams;

b) statistikos, padedančios suprasti, kaip Paslaugų Naudotojai naudojasi konkrečiomis interneto svetainėmis, rengimui, o tai leidžia tobulinti jų struktūrą ir turinį;

5. Paslaugoje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: seanso slapukai ir nuolatiniai slapukai. Seanso slapukai - tai laikini failai, kurie saugomi Naudotojo galiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės arba programinės įrangos (interneto naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai saugomi Vartotojo galiniame įrenginyje tiek laiko, kiek nurodyta slapukų failų parametruose, arba tol, kol Naudotojas juos ištrina.

6. Teikiant Paslaugą naudojami šių tipų slapukai:

Vardas Domenas Tipas Trukmė
_fbp .bella.lt/lt_LT Advertisement 3 months
smvr .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
smuuid .bella.lt/lt_LT Analytics 10 years
_ga .bella.lt/lt_LT Analytics 2 years
_gid .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_gat_gtag_UA_17582194_1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_gat_UA-17582194-1 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 minute
_smvs .bella.lt/lt_LT Analytics 1 day
_hjFirstSeen .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
_hjIncludedInSessionSample .bella.lt/lt_LT Analytics 2 minutes
_hjAbsoluteSessionInProgress .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
smg salesmanago.pl Analytics 10 years
symfony bella.lt/lt_LT Other 2 hours
_hjSessionUser_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 1 year
_hjSession_2724099 .bella.lt/lt_LT Analytics 30 minutes
SERVERID app3.salesmanago.pl Performance session

7. Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama svetainėms naršyti (interneto naršyklė), leidžia saugoti slapukus Naudotojo galiniame įrenginyje pagal numatymą. Paslaugos Naudotojai gali bet kada pakeisti slapukų nustatymus. Šiuos nustatymus visų pirma galima pakeisti taip, kad interneto naršyklės nustatymuose būtų blokuojamas automatinis slapukų tvarkymas arba informuojama apie kiekvieną jų išsiuntimą Paslaugos Naudotojo įrenginyje. Išsamią informaciją apie slapukų tvarkymo galimybes ir būdus rasite programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.

8. Paslaugos Teikėjas informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimas gali turėti įtakos kai kurioms Paslaugos puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

šaltinis: http://wszystkoociasteczkach.pl

Išsaugokite pasirinkimą Sutinku su visais